1- Öncelikle canlı fal baktırabilmeniz için "üye" olmanız gerekmektedir.

2-​ Herhangi bir paket alıp, ödeme yapıldığında hesabına aldığın paketin kredileri yüklenir. 

3- Öreneğin; 750 kredi aldın 30 dakikalık telefon da konuşma hakkın var. 10 dakika konuştun ve  hesabında 20 dakika kredi kaldı ise, görüşmeyi sonlandırmadığın takdirde, otomatik olarak bu kredileri kullanmaya devam edebilirsin. ​

4- Krediler sadece görüşme süresince harcanır. 

​Örnek formül: 1 dakika 25 kredi dir. 250 Kredi = 10 Dakikadır.  Görüntülü görüşme de 1 dakika 50 kredi'dir. Örneğin: 500 kredi ile 10 dakika görüntülü görüşürsünüz. 

TELEFONDAN NASIL FALIMA BAKTIRABİLİRİM?

  • Mail adresi, rumuz/kullanıcı adı ve bir şifre girerek yeni üye girişi yapınız
    Ücretsiz üyeliğinizi yaptıktan sonra fal baktırmak istediğiniz telefon numaranızı giriniz. Telefon teknolojimiz sayesinde onlinefalcafe tarafından yerel bir telefon numarasından bir arama alacaksınız ve uzmanla anında birebir fal baktıracaksınız. Sizin seçtiğiniz uzmanımızla gerçekleşecek görüşmenizde bütün kişisel bilgileriniz gizli kalacaktır. Telefon numaranız uzmana kesinlikle gösterilmeyecektir.
  • Almak istediğiniz kredi paketini belirleyiniz. Kredi paketinizi alınız ve krediniz hesabınıza yüklendikten sonra; kredinizi ister telefonlu fal seçeneği ile, ister yazılı fal seçeneği ile, isterseniz sesli fal seçeneği ile kullanabilir, eğer isterseniz görüntülü fal baktırarak'ta kullanabilirsiniz.    
  • Ödemenizi bankamatik kartı, kredi kartınız veya havale hesabınızı kullanarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Onlinefalcafe, Kredi Kartı veya banka kartı bilgilerini hiçbir zaman hiç kimseyle paylaşmaz ve banka bilgileriniz kripte edilip korunur. Yaptığınız her ödeme smsile bilgilendirilir ve onaylanır.